Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha, diskuse
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a testTest, just a test

(Veickythiche, 9. 5. 2017 10:13)

Vig Power Capsule

(Cara Pemesanan Vig Power Capsule, 16. 8. 2016 8:57)

http://jamutradisionalmujarab.com/cara-pemesanan-vig-power-capsule/
http://jamutradisionalmujarab.com/

Nutrimax

(Cara Pemesanan Nutrimax, 15. 8. 2016 3:19)

http://ramuantradisionalampuh.com/cara-pemesanan-jelly-gamat-qnc/
http://ramuantradisionalampuh.com/cara-pemesanan-lecithin-softgel/
http://ramuantradisionalampuh.com/cara-pemesanan-green-world-nutrimax/
http://ramuantradisionalampuh.com/cara-pemesanan-koloklin-capsule/
http://ramuantradisionalampuh.com/cara-pemesanan-cordyceps-plus-capsule/
http://ramuantradisionalampuh.com/

paní Hana Studecká

(Květoslava Lainova (Turečková), 19. 2. 2012 18:58)

Dobrý den, rádi bychom se optali, hledáme kontakt na paní Hanu Studeckou za svobodna. Jsme bývalí spolužáci ze ZŠ, Mnichovická ul., Kolín a rádi bychom věděli, jak se jí daří. Prosíme o případný kontakt na email milkve@seznam.cz Děkujeme předem

Re: paní Hana Studecká

(Nápravníková, 13. 1. 2013 1:42)

Dobrý den,jsem neteř paní Hany Studecké,provdané Krskové.Nevím,zda teta s tím bude souhlasit,ale posílám vám kontaktní adresu:Staroměstské náměstí 63,78401 Litovel.Žije se synem,je vdova.Pokud bude chtít,sdělí vám více.Nápravníková

sleva

(Adam, 14. 11. 2012 8:17)

Můžu doporučit tenhle portál: http://www.vyberslev.cz/?orderBy=new_price&order=ASC
Už jsem přes to sehnal dřív dárky pro rodinu a všichni byly spokojení.

hodinky z výroby

(Jaromír K., 15. 9. 2011 13:15)

Je to výroba od Vás http://www.kataloghodinek.cz/Styly-hodinek/Sportovni/Collection-MTR-102-1A5VEF ??

Dotaz na znalce

(Marek Rychlý, 30. 3. 2011 10:36)

Nevíte kde sehnat náhradní díl na Citroen?

http://firma.adresarfirem.cz/191483-auto-dea-s-r-o-/
Známý říkal, že tohle je dobrý obchod, je to tak?

Slevy

(Václav, 9. 3. 2011 8:41)

Dobrý den.
Narazil jsem na dobrý portál.
Už tam přihazuju na slevu do muzea, na večeři a paintball :)
Opravdu doporučuju, občas přes to koupím někomu dárek.

http://www.vyberslev.cz/

Máte s tím někdo taky zkušenosti?

POVODNĚ 2010 A 2011

(A N O N Y M , 14. 1. 2011 13:55)

Dobrý den,
rád/a bych se zeptal/a jak to vypadá ve Velenicích v ulici směrem na Svitavu. Jak je to tam rozvodněné a tak. Prosím, kdyby ste mi napsala odpověď na jaroslavseiml@yahoo.com

HLEDÁM

(Hrabina Petr, 1. 12. 2010 8:38)

Dobrý den,
ve Vaší obci by měl údajně bydlet Jan Bítovský. Prosím, můžte mi na něho zprostředkovat e-mail?
Moc děkuji předem.
Dr. Petr Hrabina, Brno
Vysvětlení:věnuji se dlouhodobě genealogii: rodům Bítovský a Hrabina.

ubytování

(evaneo, 5. 9. 2009 20:52)

Zuzka Opletalová:
Ve Velenicích je nové,krásné ubytování.Je to číslo popisné 112 naproti mlýnu vedle Štefanů po paní Peldové/snad mě paměť neklame/adr:
http://www.e-chalupy.cz/jizerske_hory/ubytovani-velenice-zakupy-penzion-modry-pes-1288.php
Velenice a oklí za to stojí.
Zdraví evaneo

Velenice

(Anonymně, 10. 8. 2009 12:37)

Tak já se přidám mezi vás.Ve Velenicích nebydlím,ale jezdíme tam často,vzala jsem si odtamtud muže tak tam těd jezdíme k rodičům.Jinak Hubert je zavřený ,ale když tam někdo chce udělat nějakou tu akci tak není problém se snimi dohodnout.

Zuzka Opletalová

(Michal Toran, 26. 7. 2009 6:32)

Co jsem jel naposledy okolo, tak myslím že fungoval. Chce to tam zavolat a poptat se- 487 857 534.

Však se ještě uvidíme :)

(Zuzka Opletalová, 26. 7. 2009 0:57)

Jako malá holka jsem jezdila do Velenic na prázdniny k prababičce (Anna Studecká). Ovšem nikdo nežije věčně a tak co bábinka umřela se naše prázninové výpravy staly minulostí. Od té doby jsem byla ve Velenicích jen jednou. Každým rokem se chystám, že se do Velenic vydám na prázdniny, aspoň na pár dní.. zavzpomínat na to, jak nám tam bylo skvěle a užít si trochu té přírodní krásy. Okolní lesy a skály a hlavně studánku, do které jsme s dědou chodili pro vodu. :)
Dnes jsem náhodou objevila fotky, které jsme pořídili, když jsme byli ve Velenicích naposledy a zastesklo se mi. Jako první mě napadl penzion Hubert, ale stránky jsou aktualizované naposledy v roce 2002, tak nevím, jestli je penzion ještě v provozu. Případně kdyby nějaká dobrá duše věděla o nějakém výhodném ubytování, tak bych byla velice ráda. Určitě bychom si s mamkou rády udělaly výlet do míst, kde jsme obě strávily mnoho hezkých chvil, ať už běháním po Veleničáku nebo po lesích a brouzdáním v potoce, kde jsme našly nejednu zajímavost ještě z války. :)
Věřím, že se do Velenic jednou vrátím a zase budu obdivovat pruhované domečky, nezapomenu se jít podívat na velký kámen s vyrytým sluníčkem, zkontroluju studánku, jestli je ještě "funkční" a v neposlední řadě projít zase všechny ty lesy, které mám do dneška ve vzpomínkách.
Zuzka Opletalová -> Krsková -> Studecká :)

Kukuřice

(Milan Čekaný, 27. 5. 2009 14:00)

Vážení,

tak jsem si na Internetu přečetl,jak se vaší obcí prohnalo bahno.A divím se vaší naivitě!Už tolik obcí a měst zažilo stejnou pohromu,protože si nad obec,město nasadili kukuřici!

Krásné vzpomínky

(Jitka Musilová,roz.Tošnerová, 22. 4. 2009 18:50)

Ahoj Veleničáci,
i já patřím mezi rodáky této vesnice. Moc ráda vzpomínám na našeho učitele pana Webra, který nás měl sice jen v první třídě,protože pak jsme už museli přestoupit do školy v Zákupech,ale byl moc fajn.Také vzpomínám na své spolužáky bylo nás ve třídě sice jen pár(myslím Tebe Michale, pak Ivu Jakešovou, sourozence Zárubovi, také s námi chodily holky Pelikánovi,Jarda Pechar, Pavel Štefan, Monika Horvátová i Martin Chudoba. Moc krásné bylo i klouzání po zábradlí v naší škole. Také si pamatuji jak každoročně chodíval vesnicí Masopustní průvod nebo jak se hlídala na hřišti máj aby ji nikdo nepokácel.Také prima byl náš hasičský kroužek zažili jsme v něm spousty legrace.Moc ráda na tu dobu vzpomínám a mám ty nejkrásnější vzpomínky na své dětství včetně sáňkování na stráni za Pólovýma kde jsem si vyrazila svůj první zub. Přeji všem Veleničákům ať už minulým přítomným či budoucím jen samé krásné chvíle v této malebné vesnici a aby nikdy nezapoměli kde je krásně.

Krásné vzpomínky

(Jitka Musilová,roz.Tošnerová, 22. 4. 2009 18:46)

Ahoj Veleničáci,
i já patřím mezi rodáky této vesnice. Moc ráda vzpomínám na naše učitele pana Webra, který nás měl sice jen v první třídě,protože pak jsme už museli přestoupit do školy v Zákupech,ale byl moc fajn.Také vzpomínám na své spolužáky bylo nás ve třídě sice jen pár(myslím Tebe Michale, pak Ivu Jakešovou, sourozence Zárubovi, také s námi chodily holky Pelikánovi,Jarda Pechar, Pavel Štefan, Monika Horvátová i Martin Chudoba. Moc krásné bylo i klouzání po zábradlí v naší škole. Také si pamatuji jak každoročně chodíval vesnicí Masopustní průvod nebo jak se hlídala na hřišti máj aby ji nikdo nepokácel.Také prima byl náš hasičský kroužek zažili jsme v něm spousty legrace.Moc ráda na tu dobu vzpomínám a mám ty nejkrásnější vzpomínky na své dětsví včetně sáňkování na stráni za Pólovýma kde jsem si vyrazila svůj první zub. Přeji všem Veleničákům ať už minulým přítomným či budoucím jen samé krásné chvíle v této malebné vesnici a aby nikdy nezapoměli kde je krásně.

Vzpomínky

(Václav Vlk venca.vlk@seznam.cz, 9. 3. 2009 14:38)

Ahoj Veleničáci,
osud nás rodáky i když jsem se narodil v Č.Lípě díky tehdejší povinnosti rodit v nemocnicích se přesto cítím tím klukemco se brouzdal ve Svitavě, chytal ryby načerno a necky na zahradě byly nejlepším válečným plavidlem v okolí.
Bydleli jsme v domě č.36 hned u lávky a naši sousedi byli Čížkovi.Nezapomínám ani na pana myslím že jse jmenova Fetr kterého jsme my kluci měli za zlého ducha.
Ale lidé tu byli dobří a pracovití.A večery na návsi to byla věc, pamatuji si že několikrát si tu domácí zazpívali a z obecního rozhlasu se stále ozývala písnička Tam na stráni.....
Ale ta doba již pominula a kde jsou rozseti ti dobří kamarádi...
Já dnes dělám tiskového mluvčí několikanásobného mistra Československa a nyní České republiky v boxu
( SKP Sever Ústí n.L )a rozhoduji ligová atletická utkání, však se již těším na květen kdy budu rozhodovat na stadionu U Ploučnice ligu žen.
Rozhodně Velenicím ostudu mnoho z nás co jsme museli z Velenic odejít ( přestěhování do Č.Lípy )neděláme. Jenom mne mrzí údaj narození : Č.Lípa a ne Velenice
tak jak to mají v zápisu bratr Vítězslav a sestra Vladimíra.
Přeji Vám mnoho zdaru a radosti ve Vaši práci a Velenicím jen to nejlepší.
Vašek Vlk

Foto Velenic

(Michal Toráň, 7. 3. 2009 10:12)

To evaneo: Děkuji mnohokrát za zaslané fotografie. Jsou krásné. Zveřejnil jsem je ve fotoalbu. 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA