Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha, diskuse
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kukuřice

(Milan Čekaný, 27. 5. 2009 14:00)

Vážení,

tak jsem si na Internetu přečetl,jak se vaší obcí prohnalo bahno.A divím se vaší naivitě!Už tolik obcí a měst zažilo stejnou pohromu,protože si nad obec,město nasadili kukuřici!

Krásné vzpomínky

(Jitka Musilová,roz.Tošnerová, 22. 4. 2009 18:50)

Ahoj Veleničáci,
i já patřím mezi rodáky této vesnice. Moc ráda vzpomínám na našeho učitele pana Webra, který nás měl sice jen v první třídě,protože pak jsme už museli přestoupit do školy v Zákupech,ale byl moc fajn.Také vzpomínám na své spolužáky bylo nás ve třídě sice jen pár(myslím Tebe Michale, pak Ivu Jakešovou, sourozence Zárubovi, také s námi chodily holky Pelikánovi,Jarda Pechar, Pavel Štefan, Monika Horvátová i Martin Chudoba. Moc krásné bylo i klouzání po zábradlí v naší škole. Také si pamatuji jak každoročně chodíval vesnicí Masopustní průvod nebo jak se hlídala na hřišti máj aby ji nikdo nepokácel.Také prima byl náš hasičský kroužek zažili jsme v něm spousty legrace.Moc ráda na tu dobu vzpomínám a mám ty nejkrásnější vzpomínky na své dětství včetně sáňkování na stráni za Pólovýma kde jsem si vyrazila svůj první zub. Přeji všem Veleničákům ať už minulým přítomným či budoucím jen samé krásné chvíle v této malebné vesnici a aby nikdy nezapoměli kde je krásně.

Krásné vzpomínky

(Jitka Musilová,roz.Tošnerová, 22. 4. 2009 18:46)

Ahoj Veleničáci,
i já patřím mezi rodáky této vesnice. Moc ráda vzpomínám na naše učitele pana Webra, který nás měl sice jen v první třídě,protože pak jsme už museli přestoupit do školy v Zákupech,ale byl moc fajn.Také vzpomínám na své spolužáky bylo nás ve třídě sice jen pár(myslím Tebe Michale, pak Ivu Jakešovou, sourozence Zárubovi, také s námi chodily holky Pelikánovi,Jarda Pechar, Pavel Štefan, Monika Horvátová i Martin Chudoba. Moc krásné bylo i klouzání po zábradlí v naší škole. Také si pamatuji jak každoročně chodíval vesnicí Masopustní průvod nebo jak se hlídala na hřišti máj aby ji nikdo nepokácel.Také prima byl náš hasičský kroužek zažili jsme v něm spousty legrace.Moc ráda na tu dobu vzpomínám a mám ty nejkrásnější vzpomínky na své dětsví včetně sáňkování na stráni za Pólovýma kde jsem si vyrazila svůj první zub. Přeji všem Veleničákům ať už minulým přítomným či budoucím jen samé krásné chvíle v této malebné vesnici a aby nikdy nezapoměli kde je krásně.

Vzpomínky

(Václav Vlk venca.vlk@seznam.cz, 9. 3. 2009 14:38)

Ahoj Veleničáci,
osud nás rodáky i když jsem se narodil v Č.Lípě díky tehdejší povinnosti rodit v nemocnicích se přesto cítím tím klukemco se brouzdal ve Svitavě, chytal ryby načerno a necky na zahradě byly nejlepším válečným plavidlem v okolí.
Bydleli jsme v domě č.36 hned u lávky a naši sousedi byli Čížkovi.Nezapomínám ani na pana myslím že jse jmenova Fetr kterého jsme my kluci měli za zlého ducha.
Ale lidé tu byli dobří a pracovití.A večery na návsi to byla věc, pamatuji si že několikrát si tu domácí zazpívali a z obecního rozhlasu se stále ozývala písnička Tam na stráni.....
Ale ta doba již pominula a kde jsou rozseti ti dobří kamarádi...
Já dnes dělám tiskového mluvčí několikanásobného mistra Československa a nyní České republiky v boxu
( SKP Sever Ústí n.L )a rozhoduji ligová atletická utkání, však se již těším na květen kdy budu rozhodovat na stadionu U Ploučnice ligu žen.
Rozhodně Velenicím ostudu mnoho z nás co jsme museli z Velenic odejít ( přestěhování do Č.Lípy )neděláme. Jenom mne mrzí údaj narození : Č.Lípa a ne Velenice
tak jak to mají v zápisu bratr Vítězslav a sestra Vladimíra.
Přeji Vám mnoho zdaru a radosti ve Vaši práci a Velenicím jen to nejlepší.
Vašek Vlk

Foto Velenic

(Michal Toráň, 7. 3. 2009 10:12)

To evaneo: Děkuji mnohokrát za zaslané fotografie. Jsou krásné. Zveřejnil jsem je ve fotoalbu.

Velenice

(evaneo, 5. 3. 2009 18:48)

Dobrý den,jsem jedna z těch co do Velenic jezdí pravidelně každý den.A to 23 let/hádej kdo to je/moc se mi líbí a nikdo ani neví,že se tam vracím i po pracovní době z důvodu relaxace.Chodím po okraji,kde jsou nádherné vyhlídky a fotím,odpočívám a obdivuji.Místní snad ani neví co mají za poklad za humny!Moc zdravím a přeji Velenicím spoustu krásna a úspěchů....dovolím si na kontakt poslat několik fotografií-třeba je použijete k prospěchu propagace obce Velenice...zdraví evaneo

Diskuzte obce na www.naseulice.cz

(Martin, 23. 11. 2008 14:27)

Ahoj, našel jsem zajímavou diskuzi v obci, která nabízí lepší možnosti (různé diskuze, vzkazy, fotky). Přijde mi to lepší při propojení s obecními stránkami. Koukněte na www.naseulice.cz, nebo konkrétně na http://www.naseulice.cz/index.php?m=group&f=index&g=30562173.

poděkování

(Miluše Urbanová,rot.Štefanová, 29. 4. 2008 14:59)

Díky za tyto stránky, od narození jsem tady bydlela
a to až do svých 18.let.Tyto stránky jsou milou vzpomínkou na dětství.Dodnes se sem ráda vracím.
Díky ještě jednou

pochvala

(Vlada Brychta, 22. 1. 2008 9:40)

Do Velenic jsem jezdil jako maly kluk a mam k nim vztah. Tve stranky jsou pekne a hezky se ctou. Dik

Hezké svátky

(Michal T., 21. 12. 2007 17:56)

Přeji všem pokojné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2008. Michal Toráň.

ahoj

(Michal T., 10. 5. 2007 15:17)

Ahoj teto, díky. Na Velenice nikdy nemohu zapomenout. Prožil jsem zde nejkrásnější roky života :o)). Ahoj Michal.

vstup do diskuze

(Jiřina Matějková, 10. 5. 2007 14:02)

Michale, jsem překvapena a pyšná na Tebe, že jsi nezapoměl na Velenice a moc mě potěšila ta Tvoje fotografie na dvoře. Doufám, že budou mít stránky více návštěvníků, protože jsme se rozprchli po světě a už o sobě moc nevíme. Tak se měj, ozvu se někdy na Skype, ahoj teta

vstup do diskuze

(Jiřina Matějková, 10. 5. 2007 14:01)

Michale, jsem překvapena a pyšná na Tebe, že jsi nezapoměl na Velenice a moc mě potěšila ta Tvoje fotografie na dvoře. Doufám, že budou mít stránky více návštěvníků, protože jsme se rozprchli po světě a už o sobě moc nevíme. Tak se měj, ozvu se někdy na Skype, ahoj teta

materiál

(Michal T., 6. 2. 2007 16:56)

Zdravím všechny návštěvníky této amatérské stránky o obci Velenice (u Zákup). Budu vděčný za každý materiál, který se k této obci vztahuje. Hlavně mám zájem o ofocení hist. fotografií a pohlednic. Své poznatky a náměty pište na arachnomania@seznam.cz . Děkuji, Michal Toráň-admin.:o)

:o)

(Michal T., 6. 2. 2007 3:38)

Vítejte.... 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA